Masažo procedūros

Vaikų masažas – tai ne tik prisilietimas prie vaiko, tai būdas geriausiai paveikti vaiko organizmą, bei greičiausiai pasiekti sveiką visų organų ir sistemų vystymąsi, normalizuoti raumenų tonusą ir kitus besivystančio vaiko anatominius – fiziologinius ypatumus. Masažas taikomas ne tik siekiant pagerinti mažylio limfotaką, virškinimą, raumenų tonusą, jų jėgą ir elastingumą, paskatinti vystymosi ir augimo procesus, palengvinti kvėpavimą, bet ir esant sveikatos sutrikimams.

Visi tėveliai svajoja, kad jų vaikai augtų sveiki ir laimingi. Mamos ir tėčiai puikiai žino, kokį didelį poveikį aplinka daro vaiko vystymuisi. Saulės šviesa ir šiluma, gaivus ir grynas oras, pilnavertė ir įvairi mityba, suaugusiųjų meilė ir dėmesys – tai pagrindas, nuo kurio priklauso ne tik fizinė, bet ir dvasinė vaiko sveikata.

Mažeikių lopšelis-darželis „Bitutė“ vienintelė įstaiga Mažeikių rajone, teikianti masažo procedūras įstaigą lankantiems vaikams. Masažo procedūros atliekamos pagal gydytojo rekomendacijas. Apie paskirtą masažo procedūros datą ir procedūrų skaičių tėvelius informuoja grupės mokytoja (pasirašomas sutikimas dėl procedūrų teikimo bei įteikiamas informacinis lapelis).

Ateinant į procedūrą reikalinga atsinešti tik aliejuką, kitomis reikalingomis priemonėmis aprūpina įstaiga. Viena procedūra įprastai trunka apie pusę valandos, tačiau viskas priklauso nuo to, kaip vaikas reaguoja. Kiekvienas pirmas kartas vaikui gali kelti nerimą, todėl svarbu prieš prasidedant procedūroms vaikui paaiškinti, kas tai yra masažas, o tai geriausia išgirsti iš tėvelių lūpų.