Kviečiame dalyvauti STEAM projekte „Sėk – augink, pirk – parduok“

03/08/2023

Pavasaris – ne tik gamtos nubudimo metas, bet ir laikas, kai mokyklų bei namų erdvės trumpam virsta augalų daigų inkubatoriumi. Šiemet kviečiame ne tik sodinti, auginti augalus, bet juos ir pirkti/parduoti/mainyti.

Verslumas ankstyvajame amžiuje – tai kūrybiškas žvilgsnis į supantį pasaulį ir gebėjimas sėkmingai įgyvendinti bei parduoti savo idėjas bei talentą. Galų gale verslumas – tai gebėjimas atrasti savo pašaukimą. Todėl mokytojos Vaida Trakšelė ir Eglė Vareikė inicijavo Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų augalų auginimo ir verslumo STEAM projektą „Sėk – augink, pirk – parduok“.

Projekte kviečiami dalyvauti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai, jų ugdytiniai.

Projektas vyks nuo 2023 m. kovo 6 d. iki 2023 m. gegužės 26 d.

Darbų pateikimas:
Veiklų nuotraukomis dalyviai dalijasi uždaroje socialinio tinklo Facebook grupėje
„Sėk, augink – pirk, parduok“.

Išsamesnė informacija pateikiama projekto nuostatuose.