1,2% GPM parama darželiui

03/06/2024
Gerb. tėveliai/globėjai ir visi bendruomenės nariai,
Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio paramą Mažeikių lopšeliui-darželiui „Bitutė“ už 2022 metus.

Jūsų paramos dėka galime puoselėti ir gražinti lopšelio-darželio aplinką, kurti saugias, patrauklias edukacines erdves.

Už 2022 metus lopšeliui-darželiui „Bitutė“ pravesta 3347,61 Eur parama.

Kviečiame ir šiais metais nelikti abejingais ir skirti 1,2% GPM mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigai.

Atkreipiame dėmesį, kad skiriami 1,2% nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų! Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus dalelė Jūsų sumokėtų mokesčių ir kartu prisidėti prie lopšelio-darželio „Bitutė“ ugdymo sąlygų gerinimo.

Informuojame Jus, kad Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms (FR0512 forma) teikiami tik elektroniniu būdu per EDS.

VMI paruošė video instrukciją, kaip pateikti FR0512 formą.

Deklaracijų teikimas šiais metais vyks iki 2024 m. gegužės 2 d.
Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, prašome kreiptis el. paštu bitutedarzelis@gmail.com