Hidroterapija

HIDROTERAPIJA - tai įvairios temperatūros gėlo vandens procedūrų naudojimas gydymui.

Vanduo pasižymi unikaliomis fizikinėmis savybėmis, kurios leidžia sėkmingai jį panaudoti reabilitacijai. Žmogaus kūną gydo ne pats vanduo, o odos ir vandens temperatūrų skirtumas, taip pat vandens spaudimas. Į tai reaguoja kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo, medžiagų apykaitos, nervų sistemos.

HIDROTERAPINĖS VONIOS ramina centrinę nervų sistemą, mažina dirglumą, didina organizmo reaktyvumą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą. Vonios pasižymi mikromasažo poveikiu ir aktyvina kraujotaką smulkiosiose kraujagyslėse.
HIDROTERAPINĖS VONIOS – ne tik puiki įvairių ligų prevencijos priemonė, geros nuotaikos ir savijautos šaltinis, bet ir veiksminga pagalbinė gydomoji priemonė.